לחבר את הקצוות

הניו אורלינס פאנקשן, עטיפת האלבום החדש

חלק מעטיפת האלבום החדש של הניו אורלינס פאנקשן

בתור נער, הייתי חולם איך אני אנגן מוסיקה מעניינת וחדשה כשאהיה גדול, אשתתף בפרויקטים מיוחדים ואצור משהו יוצא דופן. היום, אני נזכר בחלומות הנערות האלה ואני שמח שבחרתי בדרך המוסיקלית משום שהיא מכריחה אותי כל פעם להמציא את הגלגל שלי האישי מחדש וליצור את הפרויקטים החדשים והמלהיבים, שמשלבים משהו חדש ומשהו מוכר.

הפרויקט החדש, זה שברגעים אלה מתרחש וקורה, הוא החיבור של המוסיקה של ניו אורלינס לשירי מחזות הזמר הישראליים האהובים כל כך. הלהקה שלי, הניו אורלינס פאנקשן התגייסה לעניין, איריס פורטוגלי הזמרת הנפלאה גם כן. כתבנו עיבודים חדשים (נעם אלרון הבסיסט שלנו הכישרוני בטירוף ואנוכי) וחיברנו את כל המוסיקה הזאת יחד. עשינו חזרות ואפילו הופעה אחת שהיתה הצלחה מסחררת. ועכשיו, אנחנו בישורת האחרונה.

אחד הדברים המרכזיים שמבינים ככל שמתבגרים, זה שצריך איכשהו לממן את כל החלומות האלו, צריך שמישהו יתמוך בזמן ובצרכים של החלומות וכל מה שקשור בהם. אז נכנסות לתמונה הרבה ״לולאות משנה״ שתפקידן ליצור את התמיכה הכלכלית בחלום. והנה אני, עם פרויקט הדסטארט, שמגיע לשבוע הסופי שלו, מזמין את כולם לתמוך בחלום שלי ושלנו, לעזור למוסיקה הישראלית לקרום עור וגידים.
התארחנו בתכנית של גדי ליבנה, ואפילו השמענו קטעים מהאלבום שבדרך.

לפרויקט ההדסטארט של הניו אורלינס פאנקשן הקליקו על התמונה

לתמיכה בפרויקט הקליקו על התמונה

איך זה עובד בעצם?
1. אתם מקליקים על התמונה.
2. בוחרים תשורה (עותק דיגיטלי, עותק פיסי, עותק מוקדש ועוד ועוד)
3. משאירים את פרטי האשראי (האתר מאובטח ברמה גבוהה ביותר, תמכתי בעצמי בכמה פרויקטים שם).
4. כותבים תגובה, כדי שעוד אנשים ידעו שאהבתם.

* רק אם נגיע לסכום היעד לפני התאריך הסופי, הכרטיס שלכם יחוייב, אנו נוכל להפיק את האלבום ונשלח אליכם את התשורה. אם לא נגיע לסכום 🙁  הכרטיס שלכם לא יחוייב.
מנגנים ושרים: איריס פורטוגלי שירה, קובי סלומון- קלרינט, אלי פרמינגר- חצוצרה, יאיר זלצמן- תופים, נעם אלרון- בס, שימי גלעד- בנג׳ו ועבדכם הנאמן- טרומבון.

תודה רבה מראש לכל התומכים 🙂

 

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *